Як замовити

Як замовити меблі в нашому інтернет-магазині «Grown»:

Оформити замовлення можна у кілька способів:

  • Вибравши виріб на нашому сайті – Ви можете зателефонувати на будь-який із зазначених номерів, де Вас проконсультує наш оператор. Товари, які є в наявності, розділ Меблі зі складу, Ви зможете замовити в телефонному режимі і оплатити своє замовлення при отриманні товару або картою VISA/MASTER CARD через платіжні інтернет системи (Приват 24). Також можна оформити товар на виплат, послуга “Миттєва розстрочка” та “Оплата частинами” від ПриватБанк, безвідсоткова розстрочка від АльфаБанк та ФорвардБанк.
    На вироби, що виготовляються на замовлення (змінюється колір, тканина, розміри), оплачується передоплата у розмірі 10% (із укладенням договору), залишок оплачується за фактом отримання товару.
  • модель, що сподобалася, можна замовити натиснувши на кнопку “Купити”, на сторінці товару. У відкритій новій сторінці з бланком замовлення потрібно заповнити всі поля, та натиснути кнопку “Надіслати замовлення”, після обробки замовлення, через деякий час, з вами зв’яжеться наш менеджер для уточнення інформації про доставку та оплату.
  • Меблі які можна оплатити на сторінці з бланком замовлення, карткою VISA/MASTER CARD через платіжні інтернет системи (Liqpay).
    Визначившись із товарами, які виготовляються на замовлення, Ви можете під’їхати до нас у магазин, вибрати оббивку та обговорити все докладніше. Можна не виїжджаючи з дому зателефонувати нашим менеджерам, вони підкажуть де подивитись тканини прямо на сайті, і в телефонному режимі оформлять Ваше замовлення. (на сайті вказані ціни для тканин перших категорій, залежно від категорії тканин ціна зростає, більш точну інформацію уточнюйте у менеджера)
  • Визначившись із товаром, укладається договір або виписується товарна накладна (у якому прописані реквізити компанії та стоїть мокрий друк) – оплачується передплата 10% від вартості виробу (для товарів, які виготовляються на замовлення). Є можливість оформлення замовлення в рострочку.

З величезним задоволенням чекаємо на Ваші дзвінки та питання!